Fases
Fluvius bouwt het warmtenet Luithagen in Antwerpen in verschillende fasen, te beginnen met Luithagen-Haven.
- Kruispunt Luithagen-Haven & Transcontinentaalweg: vanaf augustus 2025 – duurtijd 2.5 maanden
- Luithagen-Haven (Transcontinentaalweg à Schomhoeveweg): vanaf 4 augustus 2025 – duurtijd 4 maanden
- Nieuwelandenweg: vanaf eind september 2025 – duurtijd 2 maanden
- Luithagen-Haven (Schomhoeveweg à Noorderlaan): vanaf eind november 2025 – 2 maanden
Opgelet: Planning afhankelijk van de weers- en werfomstandigheden.
Huidige werken
- Transcontinentaalweg en kruispunt Transcontinentaalweg - Luithagen-Haven
- Kruispunt Noorderlaan - Luithagen-Haven Noorderlaan
- Romeynsweel, Schomhoeveweg
- Luchtbal en Rozemaai
Hinder & verkeersmaatregelen
Tijdens de werken in Antwerpen Luithagen zal de hinder zich voornamelijk rond de Transcontinentaal weg situeren. Er gelden snelheidsbeperkingen om de veiligheid te waarborgen, rijstroken worden tijdelijk ingenomen, met omleidingen als gevolg. We bedanken jullie voor het begrip bij eventuele hinder.
Alle percelen blijven bereikbaar.
Tijdelijke maatregelen gelden:
Werken kruispunt Schomhoeveweg & Luithagen-Haven (vanaf eind november 2025): omleiding via Transcontinentaalweg.
Omleiding van 24 november tot eind januari 2026
Tijdens de werken aan kruispunt Schomhoeveweg & Luithagen-Haven volgt verkeer een omleiding via het vernieuwde kruispunt Transcontinentaalweg/Luithagen-Haven.
Voor fietsers zijn tijdelijke oversteekplaatsen en tijdelijke fietspaden voorzien rond de werfzone. Lokale omleidingen zijn mogelijk. Signalisatie is voorzien.
- Op Luithagen-Haven is één rijstrook per rijrichting beschikbaar
- Lokaal geldt er een parkeerverbod
- Snelheidsbeperking van 50 km/u
- Extra maatregelen voor fietsers
Heb je vragen over dit warmtenet?
Fluvius is er voor jou! Vul het contactformulier in en ontvang binnen 5 werkdagen een reactie.


