Kalender voor Energiefit-sessies

Schrijf je in op de datum en locatie die voor jou het beste past. 

Wacht niet te lang, want het aantal plaatsen is beperkt!

Datum Inschrijven Uur Onderwerp Adres
di 15 oktober 2019 Inschrijven 19u30 Isoleren van hellende en platte daken Gooik
Gemeenschapscentrum De Cam - Cultuurschuur
Dorpstraat 57
1755 Gooik
di 15 oktober 2019 Inschrijven 20u Duurzame mobiliteit Dessel
Gemeentehuis
Hannekestraat 1
2480 Dessel
wo 16 oktober 2019 Inschrijven 20u Warmtepompen voor woningverwarming Puurs
Bibliotheek
Hondsmarkt 2
2870 Puurs
do 17 oktober 2019 Inschrijven 19u30 Gevelrenovatie Bonheiden
Gemeentehuis
Jacques Morrensplein 10
2820 Bonheiden
do 17 oktober 2019 Inschrijven 19u30 Dakisolatie Hamont-Achel
OC de Burg
Burg 4
3930 Hamot-Achel
za 19 oktober 2019 Volzet 9u15 Bouwfit nieuwbouw Leuven
Romaanse Poort
Brusselsestraat 63
3000 Leuven
ma 21 oktober 2019 Inschrijven 19u30 Isoleren van hellende en platte daken Affligem
Gemeenschapscentrum De Bellekouter - Dr. Tistaertzaal
Bellestraat 99
1790 Affligem
ma 21 oktober 2019 Inschrijven 20u Dakisolatie Oostkamp
De Ridefort - Cafetaria
'Sportstraat 2
8020 Oostkamp
ma 21 oktober 2019 Inschrijven 19u30 Snelle energiebesparing Dendermonde
Buurthuis De Wastijne
Boonwijkstraat 80
9200 Sint-Gillis-Dendermonde
di 22 oktober 2019 Inschrijven 19u30 PV zin en onzin? Asse
Oud gasthuis - Bakhuis
Huinegem 4
1730 Asse
di 22 oktober 2019 Inschrijven 19u30 Gevelrenovatie Tielt-Winge
Zaal ’t Jongensschool
Blerebergstraat 4
3390 Tielt-Winge
di 22 oktober 2019 Inschrijven 19u30 Energiezuinig verwarmen Kaulille
GC De Kroon - zaal linksboven
Nevenplein 1
3950 Kaulille
di 22 oktober 2019 Inschrijven 19u30 Raam- en muurisolatie Hoogstraten
Gemeentehuis
Vrijheid 149
2320 Hoogstraten
di 22 oktober 2019 Inschrijven 19u30 Snelle energiebesparing Keerbergen
Gemeentehuis
Gemeenteplein 10
3140 Keerbergen
woe 23 oktober Inschrijven 14u Snelle energiebesparing Ieper
AC Auris
Ter Waarde 1
8900 Ieper
do 24 oktober 2019 Inschrijven 19u30 Snelle energiebesparing Vleteren
Dorpshuis Westvleteren
Westvleterendorp 13
8640 Westvleteren
do 24 oktober 2019 Inschrijven 19u30 PV zin en onzin? Galmaarden
Baljuwhuis - Heerenzaal
Kammeersweg 2
1570 Galmaarden
za 26 oktober 2019 Volzet 9u15 Bouwfit nieuwbouw Leuven
Romaanse Poort
Brusselsestraat 63
3000 Leuven
Di 29 oktober Inschrijven 19u30 Snelle energiebesparing Heuvelland
OC 't Seultje
Seulestraat 47
8950 Nieuwkerke (Heuvelland)
do 31 oktober 2019 Inschrijven 19u Gevelrenovatie Borgerhout
Ecohuis
Turnhoutsebaan 139
2140 Borgerhout
za 2 november 2019 Inschrijven 10u Vervanging verwarmingsinstallatie Borgerhout
Ecohuis
Turnhoutsebaan 139
2140 Borgerhout
ma 4 november 2019 Inschrijven 20u Snelle energiebesparing Dessel
Gemeentehuis
Hannekestraat 1
2480 Dessel
di 5 november 2019 Inschrijven 19u30 Vervanging verwarmingsinstallatie Sint-Katelijne-Waver
Gemeentehuis
Lemanstraat 63
2860 Sint-Katelijne-Waver
di 5 november 2019 Inschrijven 19u30 Snelle energiebesparing Aalter
Gemeentehuis - Auditorium
Europalaan 22
9880 Aalter
di 5 november 2019 Inschrijven 19u30 Isoleren van hellende en platte daken Bierbeek
Gemeentehuis
Speelpleinstraat 8
3360 Bierbeek
di 5 november 2019 Inschrijven 20u Snelle energiebesparing Temse
AC De Zaat
Frans Boelplein 1
9140 Temse
di 5 november 2019 Inschrijven 19u30 Zin en onzin over zonnepanelen Wichelen
Gemeentehuis
Oud dorp 2
9260 Wichelen
woe 6 november 2019 Inschrijven 19u30 Isoleren van hellende en platte daken Boom
Ecohuis 't kleibrood
's Herenbaan 129
2850 Boom
Do 7 november 2019 Inschrijven 19u Snelle energiebesparing Londerzeel
Administratief Centrum - Raadzaal
Brusselsestraat 25
1840 Londerzeel
Di 12 november 2019 Inschrijven 19u Dakisolatie Rumst
Gemeentehuis - raadzaal
Koningin Astridplein 12
2840 Rumst
woe 13 november 2019 Inschrijven 19u30 Warmtepompen voor woningverwarming Overijse
Gemeentehuis
Justus Lipsiusplein 9
3090 Overijse
woe 13 november 2019 Inschrijven 20u Sanitair warm water Waasmunster
GC Hoogendonck
Nijverheidslaan 48
9250 Waasmunster
woe 13 november 2019 Inschrijven 19u30 Energiezuinig verwarmen 2800 Mechelen
do 14 november 2019 Inschrijven 19u30 Ventilatie Kapelle-op-den-Bos
Gemeentehuis - Muyldermanszaal
Marktplein 29
1880 Kapelle-op-den-Bos
za 16 november 2019 Volzet 9u15 Bouwfit verbouwingen Leuven
Romaanse Poort
Brusselsestraat 63
3000 Leuven
di 19 november 2019 Inschrijven 19u30 Warmtepompen voor woningverwarming Keerbergen
Gemeentehuis
Gemeenteplein 10
3140 Keerbergen
di 19 november 2019 Inschrijven 19u30 Snelle energiebesparing Hamme
Zaal Durmedroom
Kaaiplein 28
9220 Hamme
woe 20 november 2019 Inschrijven 19u30 Snelle energiebesparing Kinrooi
Gemeentehuis - Raadzaal
Breeërsteenweg 146
3640 Kinrooi
woe 20 november 2019 Inschrijven 19u30 Snelle energiebesparing Zemst
Gemeentehuis - Raadzaal
De Griet 1
1980 Zemst
do 21 november 2019 Inschrijven 19u30 dakisolatie Nijlen
Gemeentehuis
Kerkstraat 4
2560 Nijlen
za 23 november 2019 Volzet 9u15 Bouwfit verbouwingen Leuven
Romaanse Poort
Brusselsestraat 63
3000 Leuven
Di 26 november 2019 Inschrijven 19u30 Duurzame mobiliteit Oostrozebeke
OC Mandelroos
Gemeenteplein 1
8780 Oostrozebeke
woe 27 november 2019 Inschrijven 19u30 Snelle energiebesparing Niel
Gemeentehuis
Ridder Berthoutlaan 1
2845 Niel
do 28 november 2019 Inschrijven 19u Dakisolatie Wijnegem
Gasthuis
Turnhoutsebaan 199
2110 Wijnegem
di 3 december 2019 Inschrijven 19u30 Zin en onzin over zonnepanelen Malle
Gemeenschapscentrum Alice Forceville
Sint Jozeflei 26
2390 Malle
woe 4 december 2019 Inschrijven 19u30 Vervanging verwarmingsinstallatie Boom
Ecohuis 't kleibrood
's Herenbaan 129
2850 Boom
do 5 december 2019 Inschrijven 19u30 Raam- en muurisolatie Nijlen
Gemeentehuis
Kerkstraat 4
2560 Nijlen
do 5 december 2019 Inschrijven 20u Duurzame mobiliteit Kasterlee
Ontmoetingscentrum Kasterlee
Binnenpad 2
2460 Kasterlee
za 7 december 2019 Inschrijven 10u Isoleren van hellende en platte daken Borgerhout
Ecohuis
Turnhoutsebaan 139
2140 Borgerhout
ma 9 december 2019 Inschrijven 19u30 Energiezuinig ventileren Wetteren
CC De Poort
Markt 27
9230 Wetteren
ma 9 december 2019 Inschrijven 19u30 Zin en onzin over zonnepanelen Lennik
Dekenij
Andreas Masiuzplein 9
1750 Lennik
do 12 december 2019 Inschrijven 19u30 Warmtepompen voor woningverwarming Nijlen
Gemeentehuis
Kerkstraat 4
2560 Nijlen
do 12 december 2019 Inschrijven 19u30 Isoleren van hellende en platte daken Bonheiden
Gemeentehuis
Jacques Morrensplein 10
2820 Bonheiden
Ma 16 december 2019 Inschrijven 19u Snelle energiebesparing Brugge
Magdalenazaal
Magdalenastraat 27
8200 Sint-Andries
Di 17 december 2019 Inschrijven 19u30 Warmtepompen voor woningverwarming Zemst
De Semse
Schoolstraat 17
1980 Zemst
za 7 maart 20201 Inschrijven 9u Bouwfit renovatie dag Sint-Niklaas
Infopunt Elisabethwijk
Truweelstraat 138
9100 Sint-Niklaas
za 14 maart 20201 Inschrijven 9u Bouwfit renovatie dag Sint-Niklaas
Infopunt Elisabethwijk
Truweelstraat 138
9100 Sint-Niklaas